Česky Deutsch
Drobečková navigace

Penzion Alešův Dvůr > Cykloturistika - Aktivity v okolí > Relaxační možnosti v Třeboni a okolí

Relaxační možnosti v Třeboni a okolí

Penzion Alešův Dvůr - Chlum u Třeboně - Hamr

Penzion Alešův Dvůr v obci Hamr u Chlumu u Třeboně nabízí skutečně široké možnosti pro sportovní, společenské iPenzion Alešův Dvůr kulturní vyžití . Rádi vám nyní představíme aspoň ty nejvýznamnější.

Lesy na Třeboňsku

Několik desítek metrů od penzionu začíná krásný jihočeský les, který je plný hub, borůvek či ostružin. Sběratelé lesních plodů a houbaři si u nás a v okolí Chlumu u Třeboně přijdou na své.

Nové cyklostezky na Třeboňsku

Na podzim 2012 byla vybudována nová cyklostezka do Hamru, která umožňuje vyrazit na kolech od penzionu bez nutnosti kontaktu se silnicí. Touto cyklostezkou lze směrovat na cyklostezku vedoucí z Kostek na Novou Huť, na stezku se zákazem vjezdu motorových vozidel. To ocení zejména rodiny s malými dětmi a především školy a školky v přírodě.


Rozsáhlé pozemky

K penzionu patří několik hektarů udržovaných, převážně rovinatých pozemků, které jsou vám k dispozici. Pouštíte rádi draka, baví vás frisbee, kroket nebo petanque? Louky s oblibou využívají také děti, o které se jejich rodiče nemusí bát. Dispozice budov penzionu, tábořiště a hřiště přirozeně vymezují bezpečný prostor pro dětské hryPenzion Alešův Dvůr.

Sportoviště na Třeboňsku

Samozřejmostí je kurt na volejbal či nohejbal. Velmi oblíbený je také rekreační badminton či fotbálek. Rádi vám půjčíme potřebné sportovní vybavení. Náročnější sportovci se mohou orientovat na tenisové kurty do Třeboně.

Venkovní posezení a tábořiště

Milovníkům teplých letních večerů udělá jistě radost venkovní posezení, které máme zastřešené i nezastřešené. Většina našich návštěvníků také uvítá stylové tábořiště. Dispozice budov penzionu a umístění na okraji obce umožňuje klidné posezení do pozdních nočních hodin.

Koupání Tušť - 6 km od Chlumu u Třeboně

Pískovna Tušť - Třeboňsko

                                                                 KPískovna Tušť - 6km od Chlumu u TřeboněPískovna Tušť - 6km od Chlumu u TřeboněKOPískovna Tušť - 6km od Chlumu u Třeboně

 

Ubytování Třeboňsko, Penzion Třeboňsko, Chlum u Třeboně, Majdaléna, Třeboňsko, jižní Čechy, levné, Lužnice, rodinná s dětmi, na kole, rekreace, turistika, houbaření, koupání, památky,Třeboňsko, Třeboň a okolí, cykloturistika, děti, školy v přírodě.zion, levné ubytování, restaurace, Alešův Dvůr, Hamr - Chlum u Třeboně, Jindřichův Hradec, jižní Čechy,  Lužnice, rodinná dovolená s dětmi, rekreace, turistika, houbaření, koupání, Třeboňsko, Třeboň a okolí, cykloturistika, na kolo, oslavy, silvestr, školy v přírodě.